אורי סלע

הבעלים והמנהל המקצועי של עולם המים, רשת מרכזי השחייה וההידרותרפיה מהגדולים והמקצועיים בעולם, 8 מרכזים, מעל 100,000 לקוחות ב- 120 מדינות.
מייסד שיטת השחייה הייחודית – WEST.

אורי – איש של אנשים חי ונושם מים.
חזונו, לשקם מיליוני אנשים בכל רחבי העולם מכאבי גב תחתון בעזרת שיטת ה-WEST – Water World Swimming Therapy לעזור לאנשים להתמודד עם אתגרים אישיים דרך הסיפור האישי שלו כילד עם בעיות וקשיים רבים.

"כוח הכישלון"

להישבר ואז לשבור שיא עולם. דרך הסיפור חייו האישי המלווה בכישלונות כואבים אותם חווה בדרך ועד לשבירת שיא עולם, סיפור מרתק, מרגש, ומצחיק. בהרצאה הזו תתוודעו לכוח של קבוצה להגיע להישגים מרשימים, הישגים שלא ניתן להשיג כבודד. תשמעו על הדרך ושיתוף הפעולה ההופך קבוצת אנשים לצוות עבודה מנצח! היודע להתמודד עם קשיים, לייצר כוח ועוצמה. הרצאת חובה למנהלים, להנהלות, לצוותי עבודה ולחברות שמעיזות לחלום ורוצות לנצח.

"איך להפוך את הקושי שלך ליתרון"

בגיל 24 גילה אורי שהוא לא טיפש, יש לו רק "הפרעה" שנקראת ADHD, בהרצאה מרתקת על החיים בצל ההפרעה, משתף את הקהל בחיים שלו, על קשיים שכל אחד מאתנו עובר ואיך הפך את הקןשי שלו (לאחר אין ספור כישלונות) להצלחות הגדולות של חייו. הרצאה חוויתית, מרגשת ונוגעת, בה כל אדם יוכל לפגוש את עצמו ולקבל השראה וכוח להתמודד עם קושי אישי אותו הוא חווה וכיצד להפוך אותו להצלחה.

"מה הסיבה האמיתית שאנשים סובלים מכאבי גב תחתון?"

אם היינו אומרים לכם שאתם הולכים להרגיש כאבי גב תחתון כל כך חזקים, כאבים שיובילו אתכם לחדר הניתוחים בעוד חודש! האם הייתם עושים משהו עכשיו? אורי בהרצאה מרתקת מכין אתכם לכאבי הגב שיהיו לכם בחיים ומביא לכם כלים אמיתיים ופרקטיים דרך סיפורים מרגשים ומצחיקים לחיות חיים ללא כאבים, לא הייתם רוצים לחיות חיים ללא כאבים? הרצאה מעוררת מודעות ופותחת צוהר לחיים בריאים ואיכותיים חובה לכל אדם השקוע במירוץ החיים האינסופי, המביאה כלים יישומיים ופשוטים לשינוי.

משך ההרצאות כשעה בליווי הקרנת מצגת עם תמונות וסרטונים להמחשה.

לקוחות מספרים על ההרצאות של אורי סלע